+387 (0)30 795 600 novitravnik@gnt.gov.ba

slika_naslovna.jpeg

Predsjednica Obrtničke komore SBK/KSB Dijana Biletić uručila je gradonačelniku Stjepanu Duji zahvalnicu za potporu u realizaciji sajma Obrt-Expo SB25. Sajam je ostvario zapažene rezultate, a jedan od njegovih značajnijih učinaka jeste povezivanje i umrežavanje obrtnika radi zajedničkog nastupa na domaćem i inozemnom tržištu.

Tijekom susreta iskazan je interes za nastavkom organizacije sajma i u narednim godinama. Gradonačelnik Stjepan Dujo istaknuo je kako je Grad Novi Travnik zadovoljan realizacijom prošlogodišnjeg sajma, te da su reakcije obrtnika iz Novog Travnika, s kojima je imao priliku razgovarati, uglavnom vrlo pozitivne. Izrazio je uvjerenje kako će Obrt-Expo iz godine u godinu dodatno rasti i podizati razinu kvalitete i sadržaja, a Grad će ga i dalje nastojati podržavati. 

slika_2_copy_copy_copy.jpeg